Author: n***i
Date:
Review: I love this so much !! family and all my friends loved it as well when they saw it!! i got so much compliments too !! would definitely buy that again some day. Love it a lot !! thank you Shein!!
Màu sắc: Lanh nâu
Price: 224.500₫
Original Price: 261.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Linen Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 200 g |
| Chiều dài | 73 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25101743461812615 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 3222085 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: n***i
Date:
Review: I love this so much !! family and all my friends loved it as well when they saw it!! i got so much compliments too !! would definitely buy that again some day. Love it a lot !! thank you Shein!!
Màu sắc: Lanh nâu
Author: s***y
Date:
Review: i love it the color is accurate
Màu sắc: Lanh nâu
Author: k***e
Date:
Review: ပ😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Lanh nâu
Author: d***s
Date:
Review: dios la mejor peluca que compré en mi vida, parece pelo real porque tiene un corte súper estilizado y bien hecho, se mueve ee manera súper natural.
Màu sắc: Lanh nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm